Groninger Huis van Verhuur B.V.

Ubbo Emmiusstraat 13
9711 CA Groningen
 
E-mail:  groningen@huisvanverhuur.nl
Tel:  050 - 5532 432
Fax:  038 - 4290 154
   
KVK:  60821051
BTW:  NL8540.74.235.B01
IBAN:  NL 07 RABO 0183 6730 18
BIC:  RABONL2U


Particulier Vastgoed 

Vestigingsmanager 
Mevrouw V. Snoek (Vera)
vsnoek@huisvanverhuur.nl
 
Jr. Commercieel medewerker verhuur
De heer T. Vast (Tim)
tvast@huisvanverhuur.nl

 
Financiële zaken
Mevrouw C. Schurink (Cynthia)
cschurink@huisvanverhuur.nl

Operationeel manager/HRM
Mevrouw C. Dolfing (Carina)
cdolfing@huisvanverhuur.nl 
 
Vastgoed management & adviseur 
De heer J.P. Nadema (John)
jnadema@huisvanverhuur.nl

 

naar vestiging Zwolle

 


Contactformulier


* Verplicht veld
Copyright © 2018. All rights reserved. Voorwaarden | Privacy Policy